VÝKUP DŘEVA

TELEFON

Kalkulace zdarma do 24 hodin

Zajišťujeme výkup jehličnaté a listnaté hmoty od firem, obcí a soukromníků, v případě zájmu i tzv. na stojato. Výkup provádíme na domluveném odvozním místě v lese, případně na skladovaném prostoru. Ceny dřeva jsou stanoveny individuálně dle druhu, kvality a množství.
Nakládku a odvoz dřeva zajistíme.

těžba dřeva 01

VÝHODNÁ SPOLUPRÁCE

Oboustranně výhodná spolupráce je běh na dlouhou trať. Se svými zákazníky i dodavateli udržujeme dlouholetá parnerství, která jsou především o důvěře, chlapském slovu. Tyto zásady nám pomáhají zajišťovat termínově přesné zakázky pro všechny naše obchodní partnery.

PROFESIONÁLNÍ OCENĚNÍ SUROVINY

Na základě dlouholetých, profesionálních zkušeností vám oceníme vaši těžbu dle kvality, množství a dostupnosti. Zavolejte našemu managerovi na tel.: 739 035 512, který s vámi osobně probere podrobmnosti zakázky.
Vždy vám nabídneme férové ceny.

DOPRAVA

Vlastníte les a potřebujete pořez kulatiny nebo pořezání dřeva? Do našeho portfolia patří i služby, které jsou spojené s dopravou dřeva na pilu nebo z lesa. Zajistíme potřebnou techniku a vozy, kterými dřevo bez problémů na pilu dopravíme.

BONUSY

Pila Klesnil nabízí speciální bonusy pro nové i stávající dodavatele. Objemové bonusy, termínové bonusy….

UDRŽITELNÉ HOSPODAŘENÍ UMOŽŇUJE TRVALÉ BOHATSTVÍ LESA

Držíme se zásad udržitelného hospodaření s přírodními zdroji. Je to jedinná cesta jak předat nepoškozenou krajinu a její bohatství dalším generacím.